NB! E-pood on avatud kella 11:00 kuni 21:30, muul ajal pole e-poest ostmine võimalik.
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!


Frantsiis

Kohvikud ja väikepoed

Pakume ainulaadset võimalust oma kohvik või väikepood senisest veelgi atraktiivsemaks muuta. Kui sul puudub köök, siis on meil sulle sobiv lahendus. Toome sulle väikese konveierahju ja sügavkülmiku ning tagame selle, et külmik oleks alati meie pizzasid täis. Toodame oma keskköögis rohke kattega maitsvaid pizzasid ja külmutame need lühikeseks ajaks, et need sinu külmikusse transportida. Täidame külmikut vastavalt vajadusele kasvõi iga päev. 

Sina ei maksa meile seadmete eest renti, vaid proovime koostöös võimalikult palju sinu kliente rõõmsaks teha. Iga müüdud pizza pealt maksame sulle müügitasu.

Frantsiisipartnerid

Kui plaanid teha söögikohta siis üheks võimaluseks on hakata Pizzapro frantsiisipartneriks. Meiega koostöö on imelihtne. Saad võtta kasutusele meie väljatöötatud menüü ja toimetame sulle pizzataigent ja soovikorral valmis pizzasid, ühendame sinu pizzakoha oma e-poe ja kassasüsteemiga, anname sulle nõu kuidas pizzakohta sisustada ja toetame turundustegevustega. Frantsiisitasu sõltub käibest. Kui soovid ka meie poolset abi investeeringuteks, siis tuleme osanikuks ja hiljem jagame tulu.

 

Partnerlusküsimuste korral palun kirjuta meile margus@pizzaprofid.ee