NB! E-pood on avatud kella 11:00 kuni 21:30, muul ajal pole e-poest ostmine võimalik.
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!


Meist

Pizzapro on tõeliste proffide kokkutulek. Meie meeskonnas on inimesed, kes on pizzasid teinud juba aastaid ja mõistavad, mis pizzasõpradele meeldib. Meie meeskond tegutseb kolme peamise põhimõtte järgi - lihtne, maitsev ja sportlik.
 
Sportlastele sobiv kiirtoit. Koostöös toitumis- ja treeningnõustajatega oleme loonud spetsiaalselt sportlastele sobivaid kiirtoidulahendusi. Tõeliselt lihtne toitumisviis sportlastele enne ja peale treeninguid. Pakume sportlastele tasakaalustatud toitainetega ja mõõdetud kalorsusega toiduportsioneid mis on valmistatud spetsiaalselt treeningu eelseks ja -järgseks toitumiseks. Uuri täpsemalt meie Pro seeria tooteid.
 
Meie menüü on lihtne. Kõik pizzad, taskud, salatid ja magustoidud on selgesti arusaadavate nimedega. Meie toodete hulgast ei leia selliseid mõistatusi nagu näiteks francheskukimuki või tuttipluttidimare, vaid meil on konkreetselt kanapizza, singipizza, lõhepizza jne.
 
Hinnad on lihtsad. Meie hinnakirjast ei leia petlikku muljet loovaid hindu nagu 4,99 või 7,95, vaid hinnad on konkreetselt näiteks 5 eurot. Meil pole vaja jätta muljet, et meie tooted on odavamad - meie tooted väärivad oma hinda ja sina väärid ausat teenindust.
 
Toidud on tõeliselt maitsvad ja kosutavad. Meie toitudest ei pea luubiga manti taga otsima, sest sa niikuinii ei näeks, mis selle paksu ja veniva juustukoorma all peidus on. Aga usu, seal on see, mida lubasime ja seda on palju.
 
Meil on enda keskköök, kus kontrollime üle kogu tooraine, peseme korralikult köögiviljad ja küpsetame liha. Valmistame ise pizzataigna nii nisujahust kui ka riisijahust, et pakkuda ka midagi figuurisõpradele. Kasutame ainult värskeid köögivilju.
 
Vähe sellest, meie juurest saad lisaks pizzadele ka supernämmat taskut. Kui sa pole meie taskut proovinud, siis sa ei tea meist veel midagi. See on kohustuslik maitseelamus. 
 
Kui sinu valik on salat, siis saad väga lihtsasti valida endale meelepärase lihaga salati. Me pakume ka eriti hoolikalt toitumisnõutaja Triinu Naastre poolt koostatud Pro salatit, kus on grammi täpsusega paika pandud naisterahvale üheks toidukorraks sobiv salat. 
 
 
Ja veel - kui sul tekib meiega mingi teema, siis võta ühendust. Korraldame kõik asjad kiirelt ära.
Kirjuta: info@pizzaprofid.ee
 
MEIE ASUKOHAD